VESELĪGU DZĒRIENU – ŪDENS un KOKTEIĻU BĀRS

Mēs visi zinam, ka ikdienā nepieciešams izdzert vismaz 1,5 litrus šķidruma!
Taču gandrīz ikvienam rodas jautājums – kādus šķidrumus būtu lietot pareizi? Esam izpētījuši ūdens vērtību un tā nozīmi cilvēka organismā, kā rezultātā piedāvājam izmeklētākos un vērtīgākos ūdeņus ar Ph līmeni virs 7,5, kāds ir nepieciešams cilvēkam, lai uzturētu līdzsvarā savu organismu.

Pie mums var iegādāties Aqular PH9, Lielbāta un Blue Keld ūdeņus dažādos
iepakojumos.

Lai ikdienā sabalansētu vitamīnu un enerģijas daudzumu esam izstrādājuši receptes veselīgiem kokteiļiem katram dzīves gadījumam.
Viens kokteilis aizstāj ēdienreizi un uztur enerģiju dienas garumā!

Piedāvājam sekojošus kokteiļus:

  • ENERĢIJAI
  • IMUNITĀTEI
  • ATTĪROŠAIS
  • ANTI AGE(Jaunībai).

Kokteiļus, ūdeni, tēju un veselīgus našķus var baudīt pie mums – ūdens un kokteiļu
bārā – nesteidzīgā un mājīgā noskaņā. Steidzīgajiem dodam dzērienus līdzi.

 

BREEZE_kokteili

veselīgs uzturs, veselīgs dzīvesveids, diēta

Zaļais kokteilis

Zaļie kokteiļi ir ļoti iecienīti ne tikai veģetāriešu vidū, bet arī veselīga dzīvesveida piekritēju vidū, jo mūsu imūnsistēmas darbība un pašsajūta ir atkarīga tieši no gremošanas sistēmas labsajūtas. Dārzeņi, augļi un zaļumi satur dabiskās šķiedrvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas ir ļoti nepieciešami organismam.
Zaļais kokteilis darbojas gan kā organisma attīrītājs, gan kā enerģijas un stipras veselības avots. Zaļais kokteilis ir kā brīnumlīdzeklis, kurš uzlabo imūnsistēmas darbību, attīra organismu, sniedz papildu enerģiju, kā arī palīdz atveseļoties pie dažādām saslimšanām.
Zaļo kokteiļu recepšu ir ļoti daudz: svarīgākais atcerēties, ka augļiem, zaļumiem un dārzeņiem jābūt termiski neapstrādātiem, lai tie spēj saglabāt savu uzturvērtību. Tātad vienai porcijai zaļā kokteiļa ir nepieciešams:
– krietna sauja zaļumu (zaļie salāti: romiešu, lapu kāposti, spināti),
– auglis (banāns, avokado, ābols, bumbieris, mango u.c.),
– saldumam – mazliet medu vai dateles
– garšas uzlabošanai – citrona vai laima sula (der arī piparmētras, melisas lapas),
– šķidrumam – dzeramais ūdens, sojas piens vai riekstu piens (piens ir labs proteīnu avots,piemēram,pēc treniņa).

Eksperimentē un Tu noteikti atradīsi savu vislabāko garšas buķeti, kas Tev sagādās ne tikai baudu, bet arī enerģiju, labu pašsajūtu un stipru veselību ik dienu!

Veselīgs dzīvesveids

Veselīgs dzīvesveids nav tikai veselīgs uzturs un sports, tas ir arī domāšanas veids, kurš motivē, iedvesmo un enerģētiski uzlādē. Veselīgs dzīvesveids sniedz labu pašsajūtu, stipru veselību, skaistu izskatu, sniedz enerģiju, kā arī paver iespējas sasniegt mērķus!

Piekopjot veselīgu dzīvesveidu, cilvēkam paveras daudz jaunu iespēju, kas bagātina un dara dzīvi interesantāku. Un, kurš gan to nevēlas – dzīvot skaistu, piesātinātu un piepildītu dzīvi?

Veselīga dzīvesveida pamatā ir pareiza uztura (diētas) izvēle, fizisku aktivitāšu regularitāte un pozitīva domāšana. No paša izvēlētā dzīvesveida ir atkarīga katra cilvēka dzīves kvalitāte.

Pēc Pasaules Veselības organizācijas ekspertu uzskatiem ikviena cilvēka veselība ir atkarīga:
• 50% no veselīga dzīvesveida,
• 20% no ekoloģijas jeb apkārtējās vides,
• 20% no iedzimtības,
• 10% no medicīnas.

Tātad būtiskākais dzīves kvalitātes faktors ir veselīga dzīvesveida piekopšana.
Veselīgs uzturs ir būtiska veselīga dzīvesveida sastāvdaļa, ar kura palīdzību cilvēks spēj ne tikai saglabāt stipru veselību un jaunību, bet arī ārstēt dažādas slimības. Veselīgs uzturs spēj uzlabot fizisko formu un emocionālo pašsajūtu.
Daudzi ar vārdu diēta saprot badošanos, svara samazināšanas metodes u.tml., taču patiesībā diēta ir noteikts cilvēka uztura režīms, no kura ir atkarīgs, kā cilvēks jūtas ikdienā.