Mūsu ķermenis ir mūsu templis. Tas jāmīl, jākopj un jāgodā.

Lai pēc iespējas ilgāk uzturētu ķermeni veselu un skaistu, jāiegulda darbs un jāievēro regularitāte.detox, svara samazināšana, liekais svars, tievēšana, notievēšana

Esam izstrādājuši septiņu veida unikālas vitalitātes programmas, kuras, ievērojot mūsu dotās norādes, dos klientam lielisku rezultātu – atjaunošanos, notievēšanu, attīrīšanu un jaunības un veselības atgūšanu. Katra programma ietver uztura speciālista, fizioterapeita un kosmetologa konsultāciju, ūdens trenažiera un procedūru apmeklējumu, dienas kokteili un mājas darbu.

Sešu dienu programma “MANA MĪĻĀ MELNĀ KLEITIŅA”

Pati populārākā ekspress programma lai iegūtu ķermeņa “vieglumu” un attīrītos.Palīdz notievēt ātri, bez stresa un diskomforta.

Programma cīņai ar novecošanās pazīmēm

Programma palīdz atjaunot un uzlabot organismu. Palīdz saglabāt jaunību, veselību un cīnās ar novecošanās pazīmēm.

Svara samazināšanas programma

Programma lai bez riska un efektīvi samazinātu svaru. Palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, Uzlabo muskuļu un ādas elastību, attīra organismu, un nostabilizē iegūtos rezultātus.

DETOX LIGHT 7

7 dienu attīrošā programma

Programma paredzēta organisma attīrīšanai, toksīnu izvadīšanai un vielmaiņas paātrināšanai. Palīdz palielināt dzīves spēku un enerģiju.

DETOX MIDI 14

14 dienu attīrošā programma

Programma paredzēta organisma attīrīšanai, toksīnu izvadīšanai un vielmaiņas paātrināšanai. Uzlabojas pašsajūta,samazinās svars, iegūsiet priekšstatu par sabalansētu uzturu un kā viņu pielāgot mūsu dzīves ritmam.

DETOX FULL 28

28 dienu attīroša programma

Programma paredzēta organisma attīrīšanai, toksīnu izvadīšanai un vielmaiņas paātrināšanai. Uzlabo visu orgānu funkcijas, īpaši kuņģa, zarnu trakta, plaušu, aknu un nieru. Uzlabo organisma spēju cīnīties ar vīrusiem.

Programma VESELA MUGURA & SKAISTA FIGŪRA

Programmā iekļauts vesels spektrs procedūru, kuras nostiprina stāju, uzlabo elastību un samazina ķermeņa apjomus. Stimulē organisma attīrīšanos, samazina svaru, nostiprina muskuļu “korseti”. Uzlabosies oganisma pašsajūta un dzīves tonuss.

Tiek izstrādātas arī individuālas programmas, balstoties uz klienta problēmu un nepieciešamību

LEJUPIELĀDĒT DETALIZĒTU PROGRAMMAS APRAKSTU

UZDOT JAUTĀJUMU / SAZINĀTIES AR MUMS

Jūsu Vārds Uzvārds

Jūsu e-pasts

Jūsu telefons

Jūsu jautājums/pieteikums

Write a comment:

*

Your email address will not be published.