Cilvēka dzīvības avots ir ūdens, kustība un dzīvotprieks. Balstoties uz šo pārliecību, esam izveidojuši [BREEZE} – aquafit studiju, kas apvieno visus šos trīs elementus sava pakalpojumā. Kustība udenī, procedūras veselam ķermenim, veselīga uztura bārs.

Kustība ūdenī –ipašs ūdens trenažieris, kura burvība slēpjas iespējā vienlaikus sportot un lolot ķermeni. Tas ir 3 vienā – ūdens,velosipēds,hidromasāža. Minoties ar velosipēdu,paralēli darbojas 18 hidromasāžas sprauslas un 16 ūdens sprauslas, kuras masē ķermeņa problemātiskās zonas un hromoterapeitiskā gaisma rada relaksējošu vidi.

Procedūras veselam ķermenim – relaksējošas, attīrošas un ādas stāvokļa uzlabojošas masāžas un ietīšanas. Veselības vingrošana.

Veselīga uztura bārs – izmeklēti dzeramie ūdeņi, zaļie kokteiļi, tējas un veselīgas uzkodas.

Vitalitātes programmas. Katram klientam izstrādājam individuālu veselības programmu mērķa sasniegšanai– nomest svaru, uzlabot pašsajūtu vai relaksētos. Visas procedūras un programmas tiek izveidotas un realizētas profesionāļu uzraudzībā.

SKATĪT VIDEO

Описание на русском

Mūsu filozofija

ūdens kustību centrsTu esi kā zieds. Tev vajag ūdeni, gaismu un spēku. Vēl vairāk – tev šajā ūdenī nepieciešams kustēties, vīties, ziedēt. Tieši tāpēc ir radīts ūdens kustību centrs[BREEZE}. Lai tu izkustētos, uzziedētu, vingrojot, elpojot, pulsējot dziedinošā, dzidrā tīrumā. Lai sakustētos tavs ķermenis, tavi iekšējie šķidrumi, dzīvības sulas. Tu jau zini, ka pusi tava ķermeņa svara veido tīrs, tīrs ūdens. Ļauj šim iekšējam spēkam elpot, dzīvot, plūst un vējot. Uzziedi no iekšpuses un ārpuses. Elpo pilnā skaistumā. Kusties, dzīvo.