frontt5

IZMANTO APVIENOTO ABONEMENTU

Piedāvājam Tev iespēju izmēģināt elektro-muskuļu stimulācijas fitnesa nodarbības studijā EMS fitness un nodarbības uz īpašā ūdens trenažiera studijā [BREEZE} AQUAFIT!

[BREEZE} AQUAFIT studija piedāvā 30 min. nodarbības uz īpašā ūdens trenažiera, kura burvība slēpjas iespējā vienlaikus sportot un lolot ķermeni. Tas ir 3 vienā – ūdens, velosipēds, hidromasāža. Minoties ar velosipēdu, paralēli darbojas 18 hidromasāžas sprauslas un 16 ūdens sprauslas, kuras masē ķermeņa problemātiskās zonas. Nodarbība notiek individuālās kabīnēs ar video treneri, un katrā kabine ir aprikota ar dušu.
Tas ir velosipēds ūdenī – jauna tehnoloģija ar masāžas efektu, kas pateicoties ūdens strūklām samazinās celulītu, nogludinās ādu, samazinās svaru, attīrīs organiznu, nostiprinās vēnas un masēs muskuļus, uzlabos stāju, figūru un pašsajūtu!

EMS fitness studija piedāvā inovatīvos fitnesa treniņus izmantojot EMS (elektro-muskuļu stimulācija) ar personīgo treneri. Tas ir 20 minūšu individuāls fitnesa treniņš uz vācu trenažiera ar slodzi vairāk nekā 20 muskuļu grupām vienlaicīgi. Šādi treniņi efektīvi samazina svaru, palīdz palielināt muskuļu spēku un izturību, mazina sāpes mugurā, palīdz atjaunoties pēc dzemdībām!

Pieraksties uz nodarbību, izmantojot šo apvienotā abonementa piedāvājumu un ietaupi!

Pierakstīties:

AQUAFIT studijas kontakti:
www.watermovements.lv
67304051, mob: 25571334
info@aquafit.lv

EMS fitness studijas kontakti:
www.emsfitness.lv
288 40 288
info@emsfitness.lv

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Logo_footer   
     © 2015 SIA "INNOVITA"
Facebook Instagram  
Close